O nas...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DE-MED" przy ulicy Sienkiewicza 41 w Tarnowskich Górach jest własnością Ewy i Andrzeja Janickich.
Pierwszych Pacjentów przyjęliśmy w 1991 roku.

Gabinety zlokalizowane są w centrum miasta w odległości około 500m od dworca PKP i MPK. Od 15 listopada 2010 roku mieszczą się w nowej siedzibie, którą jest odrestaurowana secesyjna willa.

Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED
Właściciele

Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED
Lekarze stomatolodzy

Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED Personel NZOZ DE-MED
Asystentki stomatologiczne

Ponad trzydziestoletnia tradycja naszej Firmy zobowiązuje do szczególnej dbałości o komfort leczonych Pacjentów i kompetencji współpracującego z nami personelu. Wysoką jakość naszych usług opieramy na wiedzy i osobistym zaangażowaniu lekarzy stomatologów różnych specjalności oraz personelu pomocniczego, dla których dbanie o Państwa zdrowie jest okazją do realizacji swojej życiowej pasji.

Istotnym elementem naszej wieloletniej działalności jest przystępna dla Pacjentów kalkulacja cen, umożliwiająca korzystanie z kompleksowych świadczeń zdrowotnych w optymalnych warunkach szerokiej grupie zainteresowanych. W naszych gabinetach korzystamy z najnowocześniejszych materiałów i sprzętu starając się nadążać za najnowszymi osiągnięciami w tym zakresie. Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Umożliwiamy leczenie na raty (MediRaty), honorujemy także karty płatnicze.

Doceniając dokonany przez Państwa wybór naszego gabinetu zapewniamy leczenie w jak najszerszym zakresie rozwiązując problemy stomatologiczne w sposób kompleksowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wand - w tym gabinecie stomatologicznym znieczulamy bezboleśnieKliknij i dowiedz się więcej o technice bezbolesnego znieczulania...


MediRATYKliknij i dowiedz się więcej o ofercie kredytowania zabiegów...